"Kucykowa Akademia"

Cykliczne zajęcia integracyjno - terapeutyczne, prowadzone na terenie stajni Stowarzyszenia LKJ Kuclandia przez wykwalifikowanych pracowników Klubu - hipnoterapeutę, instruktorów , psychologa  oraz wolontariuszy Klubu i Fundacji.

Beneficjentami programu będą  dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualne z Niepublicznego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Brwinowa, dzieci i młodzież niepełnosprawna ruchowo ze Stowarzyszenia "Godne Życie" z Grodziska Mazowieckiego oraz wychowankowie Szkoły z Mianówka.

Każdorazowo uczestnicy będą dowożeni wynajętym autobusem, przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych..

Zajęcia: co tydzień (1.08.08 -  31.08.09)

Będą to zajęcia  integracyjne: uczestnikami będą dzieci i młodzież z różnych ośrodków, o różnym stopniu niepełnosprawności, wolontariusze Fundacji KOS  oraz "klubowicze" Kuclandii - młodzież trenująca w Klubie. Dodatkowo będziemy prowadzili zajęcia hipoterapeutyczne.

Formuła spotkań: